.
راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)
.
✔️ارسال کالا در تهران:
ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، برای کرج ارسال با باربری قابل انجام خواهد بود
.
✔️ارسال به شهرستان:
1_باربری 2-پست تیپاکس
.
✔️1_باربری:
در صورتی که مشتری شهرستان می باشید ما میتوانیم کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نمایییم. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد.(این روش برای سفارش های زیاد بسیار به صرفه خواهد بود. اگر شخصا برای تحویل جنس به باربری شهرستانتان مراجعه کنید هزینه هر یک کارتن برای شهر های دور مثل اهواز حدود هفت هزارتومان و برای شهرستان های نزدیک سه تا چهار هزارتومان خواهد بود ضمن اینکه بعد از رسیدن جنس به باربری با شما هماهنگ میشود که درباربری تحویل میگیرید یا در صورت تمایل شما و توافق قیمت درب منزل تحویلتان میدهند)
.
✔️2_ تیپاکس:
در صورتی که بسته خریداری شما کوچک باشد می توانیم برای شما از طریق تیپاکس آن را ارسال نماییم و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.
شرکت تیپاکس درشهرستانهای هر استان داری نمایندگی میباشد
روش ارسال تیپاکس به آدرس سفارش دهنده (درب منزل ) میباشد و مشتریانی که آدرس آنها درخارج از محدوده پوشش تیپاکس است میتوانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش خود با شرایط توافقی اقدام نمایند.
زمان ارسال برای شهرستانهای نزدیک 24 و خیلی دور 48 تا 72 ساعت میباشد.
هزینه ارسال در تیپاکس نسبت به وزن کالا و استان مربوطه متغیر میباشد .
.
✔️شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند:
آستارا -آمل-ابهر و خرمدره- اراک-اردبیل-ارومیه-اصفهان-انزلی-بابل-بابلسر-بروجرد- بناب-بهشهر-تاکستان-تالش-تبریز-تنکابن- چالوس-خرم آباد- دامغان -دزفول-دورود -رامسر-رشت -رفسنجان -رودسر-رودبار-زرند-زنجان-ساری-ساوه -سبزوار-سمنان-سنندج-سیرجان -شاهرود-شاهین شهر-شوشتر- شهرضا-شهرکرد-شیراز-شیروان -صومعه سرا-علی آباد- فومن- قائمشهر-قروه-قزوین-قم-کاشان-کرج-کرمان-کرمانشاه-گرگان-گنبد-لاهیجان -لنگرود-مراغه-مرودشت-مشهد-ملایر- مهاباد- میاندوآب -میبد-نجف آباد-نکا-نهاوند-نیشابور- همدان-یزد
.
✔️شهرهای راه دور:
آبادان_اسلام آباد_بجنورد_بندرعباس_ایلام_بوکان_کیش_بوشهر_بیرجند_تربت حیدریه_جهرم_خرمشهر_زاهدان_فسا_سیرجان_لار_کازرون_یاسوج
..
?لازم بذكر است كه براي شهرستان،اجناس بعد از تصویه کامل ارسال میشوند?